MF 3

Sade ve uzman traktörlerde yeni bir çağ!

Yeni MF 3 Uzman Bağ-Bahçe serisi, işletme maliyetlerini düşürürken çok çeşitli görevleri verimli bir şekilde yerine getiren güçlü ve ekonomik bir traktör arayan uzman üreticiler için mükemmel bir partnerdir.

Daha yüksek performans sağlamak için geliştirilen traktörler, seriyi 120 hp’ye çıkaran yeni bir amiral gemisi ile konfor ve basit çalışmayı bir araya getirerek en zorlu görevlerin yerine getirilmesi için gereken gücü sağlar. PowerShuttle ve Speedshift özellikli yeni ‘Eco’ 30F/15R şanzıman, tüm işlemlere mükemmel şekilde uyması için geniş bir hız seçeneği sunar. Düşük motor devirlerinde ulaşılan 40 km/s azami hızı ile sessiz çalışır ve yakıt tasarrufuna yardımcı olur.

MF 3 Uzman bağ-bahçe serisinin tanıtımıyla Massey Ferguson, ikonik gri kılıç şeridi ve kabini ile ilk kez gelişmiş MF 8S serisinde görülen göz alıcı stilini sürdürüyor.

Maksimum çok yönlülük için Massey Ferguson, MF traktörünüzü tam gereksinimlerinize uyacak şekilde kişiselleştirmek için çok sayıda seçeneğe sahip, 75 hp’den 120 hp’ye kadar beş modelle altı versiyon sunar.

MF 3

Si̇zi̇n kadar uzman!
Maksimum HP 120
Motor Çoklu
Şanzıman Çoklu
Maksimum Kaldırma Kapasitesi (kg) 3.100